Nicki Minaj është shtatzënë? - Bota Sot
Nicki Minaj është shtatzënë?

Mediale Vip

Nicki Minaj është shtatzënë?

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 08:02
Nicki Minaj

Gjatë fillimit të këtij viti, bukuroshja bëri një koment në formë shakaje, por duket se po del që është e vërtetë.

Nicki Minaj po raportohet se është shtatzënë dhe do të bëhet brenda disa muajve nënë për herë të parë.

36-vjeçarja po qeshte ndërkohë që xhironte të dashurin që i prekte barkun.

“Kur je duke fjetur përse ma kap barkun? Këto janë gjëra të çuditshme. Dëshiron të ketë diçka aty brenda?”, pyeti reperja.

Megjithatë asgjë nuk është konfirmuar, por gjithçka do të zbulohet shumë shpejt nëse shohim Nickin me barkun e rrumbullakosur.

Ndryshe, këngëtarja është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë këtij viti kalendarik. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...