Dafina Zeqiri po duket bukur, por paska kopjuar Kylie Jenner - Bota Sot
Dafina Zeqiri po duket bukur, por paska kopjuar Kylie Jenner

Mediale Vip

Dafina Zeqiri po duket bukur, por paska kopjuar Kylie Jenner

Më: 19 shkurt 2019 Në ora: 23:20
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri së fundmi erdhi me frizurë të re.

Artistja përmes disa imazheve u shfaq me balluke, ku dukej jashtëzakonisht bukur dhe me stil.

Megjithatë këngëtarja, duket se është inspiruar tek modelja e famshme, Kylie Jenner.

Me të njëjtën stil flokësh ka pozuar edhe Kylie për revistën Paper Magazine.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...