Naim Abazi: Halil Kastrati ndërton shtëpi me paratë e të tjerëve - Bota Sot
Naim Abazi: Halil Kastrati ndërton shtëpi me paratë e të tjerëve

Mediale Vip

Naim Abazi: Halil Kastrati ndërton shtëpi me paratë e të tjerëve

Më: 22 shkurt 2019 Në ora: 22:15
Naim Abazi

Këngëtari nga Kosova Naim Abazi i ftuar sot në emisionin Mirage foli rreth shumë çështjesh të ndryshme.

Sukseset e tij në karierë për projektin e tij të radhës që pritet të lansohet shumë shpejtë, si dhe për ndryshimin e tij të fundit që u përfol shumë nëpër media mbjellja e flokëve që para disa muajsh Naimi e kreu këtë ndryshim.

Mirëpo ajo që ra në vesh të të gjithëve ishte deklarata e tij për Halil Kastratin ku thotë:

“Nëse unë i këndoj hoxhës në ditëlindje pa pare dhe ajo që u përfol se Halil Kastrati ndërton shtëpi ndërsa unë dhe Mihrija festojmë ditëlindjen bashk me kreun e BFI-së në Maqedoni është skandaloze, Halili ndërton shtëpi me para të njerëzve që ja dhurojnë ndërsa unë ndihmoj me parat që i fitoj vetë” ka thënë mes tjerash Naim Abazi në intervistën për Mirage.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...