Kur Elvana ia nxirrte gjoksin Getoar Selimit - Bota Sot
Kur Elvana ia nxirrte gjoksin Getoar Selimit

Mediale Vip

Kur Elvana ia nxirrte gjoksin Getoar Selimit

Më: 23 shkurt 2019 Në ora: 10:10
Elvana Gjata

E bukur, joshëse dhe përherë atraktive. Kjo është Elvana, këngëtarja që nuk mund të ngatërrohet me tjetër.

Ajo është këngëtarja që di ta ruaj më së miri privatësinë dhe këtë e bënë me një inteligjencë të jashtëzakonshme.

Ama se dikur ishte në krahët e Getit dhe se atë kohë "shplohej" më shumë se kurrë, këtë nuk mund ta mohojë bukuroshja e skenës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...