I alivanosën fansat në koncert, reagon Tayna - Bota Sot
I alivanosën fansat në koncert, reagon Tayna

Mediale Vip

I alivanosën fansat në koncert, reagon Tayna

Më: 11 mars 2019 Në ora: 08:38
Tayna

Rep-artistja e njohur shqiptare, Tayna përveç që është duke e shijuar suksesin e këngës, “Ring Ring”, është duke mbajtur edhe mbrëmje të shumta muzikore. Së fundmi, artistja performoi në Zvicër ku të pranishëm ishin një numër i madh i njerëzish.

Për këtë pjesëmarrje kaq të madhe të njerëzve, Tayna u shpreh falënderuese si dhe u kërkoi falje disave që janë alivanosur e nuk ka mundur t’i ndihmojë.

“Me vjen shume keq qe per shkak te salles se stermbushur disa pesuan alivanosje dhe nuk munda t’i ndihmoja. Performancen e ndaluam dhe e vazhduam me vone perseri.”, ka shkruar ndër të tjera Tayna.

Image

Rep-artistja gjithashtu ka falënderuar stafin për përkujdesjen e fansave të saj si dhe shpreson që personat që u alivanosën të jenë mirë. 

“Ring Ring” është projekti i fundit muzikor i Taynës që është publikuar më 16 shkurt dhe që deri më tani numëron mbi katër milionë klikime në kanalin Youtube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...