Detaje nga dueti mes Nora dhe Era Istrefit - Bota Sot
Detaje nga dueti mes Nora dhe Era Istrefit

Mediale Vip

Detaje nga dueti mes Nora dhe Era Istrefit

Më: 12 mars 2019 Në ora: 14:36
Era Istrefi, Nora Istrefi

Era Istrefi është kthyer në Prishtinë për të përfunduar xhirimet për klipin e ri, shkruan lajmi.net.

Këtë gjë e bëri të ditur përmes një videoje në llogarinë e saj në Instagram, ku tregoi se nesër finalizojnë xhirimet.

“E di që jeni duke e pritur shumë moti spotin me Norën, edhe unë jam tu e prit. Nesër i kemi xhirimet e fundit edhe mezi s’po pres me dalë”, është shprehur Era.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Era është “Selfish”, në duet me Dimitri Vegas dhe Like Mike. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...