Dhuratë për ish-gruan e partnerit? Ja dilema e modeles për Kourtney Kardashian - Bota Sot
Dhuratë për ish-gruan e partnerit? Ja dilema e modeles për Kourtney Kardashian

Mediale Vip

Dhuratë për ish-gruan e partnerit? Ja dilema e modeles për Kourtney Kardashian

Më: 13 mars 2019 Në ora: 00:32
Sofia Richie, Kourtney Kardashian, Scott

Çfarë mund ti marrësh ish-it të partnerit kur i ka të gjitha? Kjo është dilema që e ka shoqëruar Sofia Richie për 40-vjetorin e Kourtney Kardashian.

Të dyja kanë marrëdhënie të mira, ndonëse kanë ndarë të njëjtin mashkull. Për këtë arsye, modelja po mendon për dhuratën ideale që do të marrë Kourtney me 18 prill. Burime pranë 20-vjeçares thonë se po afrohet çdo ditë e më shumë me më të madhen e Kardashianëve që të kuptojë çfarë dëshiron.

“Sofia nuk është ndjerë kurrë më e sigurtë se tani për lidhjen me Scott dhe ndihet shumë mirë pranë familjes Kardashian. Fillimisht, ajo ishte shumë nervoze kur dilte me Kourtney, por tani ka vetëbesim. Tani ndihet vërtetë si pjesë e familjes”, tha burimi për HollywoodLife.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...