Enca do të performojë në Kurdistan - Bota Sot
Enca do të performojë në Kurdistan

Mediale Vip

Enca do të performojë në Kurdistan

Më: 14 mars 2019 Në ora: 14:28
Enca

Këngëtarja Enca Haxhia është shumë e pëlqyer për këngët e saj.

“A pot pëlqen” ishte projekti që i dha asaj suksesin më të madh në karrierë, dhe e njëjta këngë u dëgjua shumë edhe në disa prej shteteve lindore.

Në disa prej këtyre shteteve, Enca ka krijuar fansa të shumtë, dhe tani është gati të mbajë një koncert në një prej këtyre shteteve.

 

It was a pleasure 🌹 See you on 17/03 #Kurdistan

A post shared by ENCA (@enca) on

Këngëtarja ka publikuar së fundmi në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqet duke dhënë një intervistë për mediat irakiane.

Ajo madje ka paralajmëruar edhe një koncert në provincën e Irakut, Kurdistan.

“Shihemi së shpejti Kurdistan”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e videos. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...