Dua poston foton joshëse nga krevati, ja çfarë i shkruan i dashuri - Bota Sot
Dua poston foton joshëse nga krevati, ja çfarë i shkruan i dashuri

Mediale Vip

Dua poston foton joshëse nga krevati, ja çfarë i shkruan i dashuri

Më: 15 mars 2019 Në ora: 23:01
Dua Lipa

Dua Lipa ka postuar një fotografi atraktive në krevat, në të cilën nuk mungoi as komenti i Isaac Carew.

Dua Lipa po qëndron në Los Angeles, nga ku solli edhe një imazh të ri.

Këngëtarja ishte veshur në pizhama me ngjyrat blu dhe të bardhë, teksa ishte shtrirë në krevat.

“Përse do më bësh të më mungosh edhe më shumë”, i shkruan i dashuri i saj, Isaac Carew.

Për ndryshe, Dua së fundi ishte e pranishme në promovimin e librit me receta gatimi nga Isaac Carew. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...