Zbulohet certifikata e vdekjes së aktorit të famshëm - Bota Sot
Zbulohet certifikata e vdekjes së aktorit të famshëm

Mediale Vip

Zbulohet certifikata e vdekjes së aktorit të famshëm

Më: 16 mars 2019 Në ora: 12:44
Luke Perry

Certifikata e vdekjes së Luke Perry është zbuluar. Në certifikatën e vdekjes u konfirmua shkaku i ndarjes nga jeta të aktorit, i cili u nda nga jeta nga goditja në tru.

Gjithashtu u zbulua banesa e fundit ku do prehet Luke në Tennessee.

Dokumenti u publikua të mërkurën dhe në të shkruhej shkaku i vdekjes "aksident cerebrovaskular ishemik", ose goditje, që ndodhi vetëm 5 ditë para vdekjes së tij më 4 mars.

Sipas certifikatës trupi i aktorit u varros më 11 mars në Dikson.

Luke ishte banor me kohë të pjesshme në Tennessee dhe kishte në pronësi një fermë atje që nga viti 1995.

Ai vdiq në Burbank në Spitalin e Shën Jozefit, ku u shtrua pas goditjes në tru.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...