E papritur/ Dy aktorët e njohur turq marrin kërcënime për jetën - Bota Sot
E papritur/ Dy aktorët e njohur turq marrin kërcënime për jetën

Mediale Vip

E papritur/ Dy aktorët e njohur turq marrin kërcënime për jetën

Më: 18 mars 2019 Në ora: 07:10
Ozcan Deniz dhe Asli Enver

Fama, jo gjithmonë, sjell pasoja pozitive në jetën e njerëzve të njohur. Shpesh, ajo kthehet në rrezik e arrin deri aty sa të jetë kërcënim për jetën.

Duke se me një gjë të tillë janë përballur Ozcan Deniz dhe Asli Enver, dy protagonistët e serialit të mirënjohur ‘Nusja nga Stambolli’.

Dy aktorët ishin përgatitur të udhëtonin drejt Izraelit për të takuar fansat e tyre por kanë marrë shumë kërcënime për këtë fakt.

Seriali ‘Nusja nga Stambolli’ është shumë i ndjekur në Izrael dhe për këtë ishte organizuar një koncert ku fansat të mund të takonin dy aktorët.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...