Jennifer Garner tregon kush është njeriu i saj i preferuar - Bota Sot
Jennifer Garner tregon kush është njeriu i saj i preferuar

Mediale Vip

Jennifer Garner tregon kush është njeriu i saj i preferuar

Më: 18 mars 2019 Në ora: 08:18
Jennifer Garner

Jennifer Garner u bë shumë e afërt me Victor Garber kur ai luajti rolin e babait të saj në serinë “Alias”, dhe tani ajo po e konsideron atë personin e saj më të preferuar në botë.

Aktorja 46-vjeçare hyri në Instagram për t’i uruar ditëlindjen Victorit.

“Është inkurajuese të kesh një person të preferuar në botë. Ditëlindje të lumtur. Të dua”, shkroi aktorja nën foton bashkë me të.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...