Ronela Hajati pranon ndarjen nga Young Zerka, ky detaj e vërteton - Bota Sot
Ronela Hajati pranon ndarjen nga Young Zerka, ky detaj e vërteton

Mediale Vip

Ronela Hajati pranon ndarjen nga Young Zerka, ky detaj e vërteton

Më: 19 mars 2019 Në ora: 07:31
Ronela Hajati pranon ndarjen nga Young Zerka, ky detaj e vërteton

Së fundi në media rozë u tha se Ronela Hajati dhe Young Zerka janë ndarë.

Këngëtarja, Ronela Hajati nuk dha asnjë deklaratë lidhur me këtë.

Zerka, në një intervistë në ‘Prive‘ nuk u detajua shumë për lidhjen, por në njëfarë forme e pranoi ndarjen.

E Ronela, siç duket e vulosi atë.

Artistja shqiptare, shumë shpejt do publikoi projektin e saj me të ti ‘Pa dashni, dhe me siguri se kjo ka të bëjë me ndarjen e dyshes.

Me një postim në llogarinë ‘Instagram‘, ajo tregoi se shumë shpejt do publikoi këngën.

Ronela i bashkëngjiti edhe foton e mëposhtme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...