Artistja e njohur në pritje të ëmbël, poston foto me bashkëshortin - Bota Sot
Artistja e njohur në pritje të ëmbël, poston foto me bashkëshortin

Mediale Vip

Artistja e njohur në pritje të ëmbël, poston foto me bashkëshortin

Nga: Maksim Gjokaj Më: 19 mars 2019 Në ora: 17:26
Vjollca Selimi me burrin e saj

Ajo është një artiste e njohur e mjaft e dashur për publikun shqiptar. Kjo është këngëtarja Vjollca Selimi ku sipas disa fotove që ajo ka publikuar me bashkëshortin e saj duket mjaft e lumtur pasi është shtatzënë e në pritje të ëmbël të një djali.

Fotot janë komentuar shumë duke iu uruar artistes lumturi dhe pritje sa më të ëmbël, ndërsa deri këto ditë megjithëse ajo është në muajin e tetë nuk e ka ndaluar që të jetë aktive në shumë koncerte.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...