Mimoza Shkodra emocionohet gjatë vizitës në Xhaminë e Abu Dhabit - Bota Sot
Mimoza Shkodra emocionohet gjatë vizitës në Xhaminë e Abu Dhabit

Mediale Vip

Mimoza Shkodra emocionohet gjatë vizitës në Xhaminë e Abu Dhabit

Më: 19 mars 2019 Në ora: 20:28
Mimoza Shkodra

Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është shumë e pëlqyer nga mijëra fansa për muzikën e saj.

Ajo është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit imazhet të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, këngëtarja Shkodra ka treguar se ka vizituar Xhaminë e Sheik Zayedit në Abu Dhabi.

 

Emotional....❤️beautiful feeling

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Në disa fotografi dhe video të shpërndara me ndjekësit në rrjetet sociale, Mimoza ka treguar se është ndjerë mjaft mirë nga ky udhëtim që ka bërë së fundmi.

“Emocionuese, ndjenja të bukura”, ka shkruar në një video të ndarë me fansat këngëtarja.

Pas angazhimeve të shumta në muzikë dhe punës për projektet e reja, Mimoza duket se ka gjetur kohë t’i japë vetes pak pushim në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...