Luana Vjollca shfaqet më seksi se kurrë - Bota Sot
Luana Vjollca shfaqet më seksi se kurrë

Mediale Vip

Luana Vjollca shfaqet më seksi se kurrë

Më: 20 mars 2019 Në ora: 08:27
Luana Vjollca

Këngëtarja dhe prezantuesja nga Shqipëria, Luana Vjollca, nuk po ka të ndalur

Luana ka publikuar në Instagramin e saj një video, ku shihet mjaft joshëse.

Me një fustan ngjitur për trupi, me dekoltenë e hapur dhe këmbën e zbuluar, Luana ka “djegur” rrjetin.

 

Të shumta kanë qenë komentet e ndjekësve të saj në këtë rrjet social, të cilët e kanë pëlqyer këtë video.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...