U kritikua për peshën, Rihanna ua mbyll gojën me imazhin e fundit - Bota Sot
U kritikua për peshën, Rihanna ua mbyll gojën me imazhin e fundit

Mediale Vip

U kritikua për peshën, Rihanna ua mbyll gojën me imazhin e fundit

Më: 20 mars 2019 Në ora: 20:58
Rihanna

Rihanna ka publikuar një fotografi joshëse në Instagram.

Rihanna ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën vjen tejet seksi.

Këngëtarja kishte veshur një fustan të shkurtër, në të cilin në plan të parë kishte vënë gjoksin bombastik dhe këmbët.

Me këtë foto, Rihanna ka paralajmëruar linjën e re të produkteve të “Fenty Beauty”.

Kujtojmë se Rihanna ka kohë që ka njoftuar për rikthimin me album të ri, por nuk ka dhënë datë rreth publikimit të tij. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...