Yllka Kuqi sensuale në foton e pranverës - Bota Sot
Yllka Kuqi sensuale në foton e pranverës

Mediale Vip

Yllka Kuqi sensuale në foton e pranverës

Më: 22 mars 2019 Në ora: 06:42
Yllka Kuqi

Yllka vjen sërish me një pozë të bukur.

Këngëtarja nga Gjakova vjen me një foto shumë freskuese.

Ajo ka hedhur një fotografi në llogarinë e saj personale në Instagram me të cilën nis ditën e pranverës.

“Erdh pranvera moj 🌹”, ka shkruar Yllka.

Yllka shfaqet tejet elegante dhe në formë, madje kohët e fundit ka befasuar të gjithë me setet unike që po sjell.

Këngëtarja ka kohë që nuk ka publikuar këngë me klip por mbrëmjet muzikore nuk i lë anash aspak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...