Flori Mumajesi i reagon Sabri Fejzullahut: Pse be axha Sabri kapesh me mu? - Bota Sot
Flori Mumajesi i reagon Sabri Fejzullahut: Pse be axha Sabri kapesh me mu?

Mediale Vip

Flori Mumajesi i reagon Sabri Fejzullahut: Pse be axha Sabri kapesh me mu?

Më: 22 mars 2019 Në ora: 15:19
Sabri Fejzullahu dhe Flori Mumajesi

Këngëtari, Sabri Fejzullahu në një intervistë të fundit bëri një deklaratë bombastike për Flori Mumajesin.

Sabriu ka folur për artistët që po blejnë klikime teksa e përmend Florin se si mund t’i bëjë tre milionë për një ditë.

E një reagim nga kantautori, Flori Mumajesi nuk ka munguar.

 

“Ncncncnc  pse be axha Sabri kapesh me mu? Edhe po ti kem ble sti kam marr ty paret! pse be po merzitesh kaq shume? Pash mu mo be! Flori dhe kur tjeret kan honger  I ka lon me u ngi mire se nuk kam qen, nuk jam e as kam me qen najher une shembulli per blerje klikimesh!!! Kerkujt si futem n’xhep e n’jeten e vet. Kur i bojn vet shume klikime nuk nihen vec ferkojn gjoksin kishe jon artista t’mdhej, kur nuk i bojn vet e i bojn tjeret merren me llafe.”, i kundërpërgjigjet Flori, Sabri Fejzullahut.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...