Ava Max shtrihet në spital, kjo është arsyeja - Bota Sot
Ava Max shtrihet në spital, kjo është arsyeja

Mediale Vip

Ava Max shtrihet në spital, kjo është arsyeja

Më: 22 mars 2019 Në ora: 18:50
Ava Max

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Ava Max, është shtrirë në spital.

Ava Max përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se është shtrirë në spital.

Këngëtarja në fotografinë që e publikoi nga spitali, ka bërë të ditur shkakun që e solli deri tek kjo gjendje.

Image

Ajo është helmuar me ushqim, ndërsa tani po kurohet në spital.

Për ndryshe, Ava Max është ylli tjetër shqiptar në ngritje, ajo ka bërë bujë në botë me dy projektet e saj “Sweet but psycho” dhe “So Am I”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...