Afrona fotografohet pranë Bleros: Së shpejti do të jem gruaja jote - Bota Sot
Afrona fotografohet pranë Bleros: Së shpejti do të jem gruaja jote

Mediale Vip

Afrona fotografohet pranë Bleros: Së shpejti do të jem gruaja jote

Më: 22 mars 2019 Në ora: 22:14
Afrona Dika dhe Blero Muharremi

Afrona Dika dhe Blero Muharremi kanë filluar përgatitjet e dasmës.

Afrona Dika së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilën shfaqet pranë Bleros.

“Së shpejti do të jem gruaja jote”, ka shkruar ajo mbi foton, në të cilën shfaqet tejet elegante.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Blero Muharremi është “S’ke jetë”, në bashkëpunim me Teuta Selimin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...