Dafina Zeqiri ia kthen të pasmet kamerës, provokon me ‘twerk’ - Bota Sot
Dafina Zeqiri ia kthen të pasmet kamerës, provokon me ‘twerk’

Mediale Vip

Dafina Zeqiri ia kthen të pasmet kamerës, provokon me ‘twerk’

Më: 22 mars 2019 Në ora: 22:34
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri është shfaqur atraktive në një video në Instagram.

Dafina Zeqiri ishte veshur në të bardha, ndërsa ka provokuar ndjekësit me një video në Instagram.

Këngëtarja i ishte kthyer kamerës nga prapa dhe bënte ‘twerk’, ndërsa në plan të parë kishte pikërisht të pasmet.

Për ndryshe, “A e man men” është projekti i fundit nga Dafina Zeqiri, kurse po punon drejt finalizimit të këngës së re.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...