Vajza vëmendje! Flori sapo tregoi se është djalë për shtëpi - Bota Sot
Vajza vëmendje! Flori sapo tregoi se është djalë për shtëpi

Mediale Vip

Vajza vëmendje! Flori sapo tregoi se është djalë për shtëpi

Më: 23 mars 2019 Në ora: 12:30
Flori Mumajesi

Flori Mumajesi është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar. Këngët e tij thashme janë kthyer në hite dhe publiku pret me padurim projektet e tij më të reja.

Ai gjithashtu është mjaft aktive në profilin e tij në “Instagram”, ku ndiqet nga mijëra fansa.

Së fundmi, kantautori i njohur ka treguar në “Instastory” se veç talentit në muzikë, atij i jepet edhe në gatim.

Flori shfaqet në kuzhinë me miqtë e tij, teksa mban veshur përparësen e kuzhinierit, duke treguar se është djalë për shtëpi.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...