Lady Gaga në lidhje me Jeremy Reenner - Bota Sot
Lady Gaga në lidhje me Jeremy Reenner

Mediale Vip

Lady Gaga në lidhje me Jeremy Reenner

Më: 23 mars 2019 Në ora: 14:11
Lady Gaga, Jeremy Reenner

Lady Gaga është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes së mediave rozë.

Tani jo më për sukseset e saj, por për jetën private dhe dyshimet se ka nisur një lidhje të re.

Së fundmi, Gaga konfirmoi se është ndarë nga i fejuari, Christian Carino, me të cilin u tha se po planifikonte martesën.

Megjithatë, nuk ka kaluar shumë kohë dhe ajo tashmë besohet se po kalon një romancë të re me aktorin e filmit “Avengers”, Jeremy Reenner.

Pas çmimeve “Oscar”, u përfol se Gaga ishte në një lidhje edhe me Bradley Cooper, por kjo u mohua nga këngëtarja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...