Në Instagram një yll, si duket Beatrix në të vërtetë - Bota Sot
Në Instagram një yll, si duket Beatrix në të vërtetë

Mediale Vip

Në Instagram një yll, si duket Beatrix në të vërtetë

Më: 23 mars 2019 Në ora: 18:27
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gjithnjë di të shfaqet provokuese. 

E kemi fjalën për këngëtaren bukuroshe Beatrix Ramosaj.Ajo së fundmi është bërë mjaft aktive në rrjetet e saj sociale.

Si për të hedhur poshtë fjalët se nuk bën fotoshop nëpër fotografi, Beatrix ka vendosur që të postojë foton e saj të pasaportës.

"Fytyrë petull"-ka shkruar bukuroshja mbi fotografi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...