Jo vetëm djali i madh Martini, por edhe Gabrieli qenka kopje e mami Xhemit! - Bota Sot
Jo vetëm djali i madh Martini, por edhe Gabrieli qenka kopje e mami Xhemit!

Mediale Vip

Jo vetëm djali i madh Martini, por edhe Gabrieli qenka kopje e mami Xhemit!

Më: 24 mars 2019 Në ora: 12:33
Xhemi

Xhemi është nga ato mama që jetën private, e të shtrenjtit e saj ka zgjedhur t’i mbajë për vete, duke mos i ekspozuar shumë për publikun e gjerë.
Por ndonjëherë, ndonëse rrallë, duket se edhe Xhemi dorëzohet përballë tundimit për të ndarë me të gjithë kryeveprat e jetë së saj, Martinin dhe Gabrielin!

Disa ditë më parë, si rrallëherë moderatorja simpatike postoi një foto të përditshmëria e saj me djalin e madh Martinin. Të kapur dorë për dore, mami Xhemi duken si dy pika uji!

Ndërsa disa orë më parë, moderatorja e Portokalli postoi një tjetër foto, kësaj here me të voglin Gabriel!

S’do shumë mend, se edhe Gabrieli, njësoj si i vëllai ka marrë genet e bukura të mamit.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...