I dashuri i saj feston ditëlindjen, Dua Lipa zgjodhi ta urojë me një foto të veçantë - Bota Sot
I dashuri i saj feston ditëlindjen, Dua Lipa zgjodhi ta urojë me një foto të veçantë

Mediale Vip

I dashuri i saj feston ditëlindjen, Dua Lipa zgjodhi ta urojë me një foto të veçantë

Më: 24 mars 2019 Në ora: 13:27
Dua Lipa me Isaac Carew

Dua Lipa përmes rrjeteve sociale ka uruar të dashurin e saj, Isaac Carew.

I dashuri i Dua Lipës, Isaac Carew sot feston ditëlindjen, meqë rast nuk ka munguar urimi nga këngëtarja.

Ajo zgjodhi ta urojë përmes një fotografie nga fëmijëria e Isaac, ndërsa shkroi “33, urime ditëlindja djali i ëndrrave”.

Image

Për ndryshe, Dua dhe Isaac janë prej kohësh bashkë, ata ishin ndarë për një periudhë të shkurtër kur këngëtarja u lidh me Paul Kleini, por u ribashkuan sërish.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...