Arilena Ara po vjen me projekt të ri - Bota Sot
Arilena Ara po vjen me projekt të ri

Mediale Vip

Arilena Ara po vjen me projekt të ri

Më: 25 mars 2019 Në ora: 10:48
Arilena Ara

Arilena Ara përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se po sjell diçka të re.

Arilena Ara ka publikuar një fotografi, të cilën e ka shkëputur nga xhirimet e videoklipit të ri.

Ajo ka bërë të ditur se titulli i këngës është “Të huaj”, ndërsa bashkëpunëtorët e saj janë Darko Dimitrov dhe “ASHA”.

Për ndryshe, projekti i fundit nga Arilena është “I’ll Give You My Heart”, e publikuar në nëntor të vitit të kaluar. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...