Kështu dukej Shkenda Dubova mbrëmë për ditëlindje

Mediale Vip

Kështu dukej Shkenda Dubova mbrëmë për ditëlindje

Më: 11 prill 2019 Në ora: 18:41
Shkenda Dubova

Shkenda Dubova dje festoi ditëlindjen.

Këngëtarja nga Gjilani, Shkenda Dubova dje festoi ditëlindjen e 33-të ndërkohë që nuk munguan urimet e shumta nga miqtë dhe kolegët e saj.

Edhe për këtë vit, këngëtarja Dubova kishte organizuar një ndejë me mikeshat e saja, ku sipas pamjeve që publikoi dukej e mahnitshme.

Shkenda shfaqet tejet elegante, pamja e së cilës ju lë pa fjalë gjersa me dekoltenë e hapur i zbulon të gjitha.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat