Grande Fratello, shkon të shtrihet në shtrat por kamerat e kapin bukuroshen pa mbathje - Bota Sot
Grande Fratello, shkon të shtrihet në shtrat por kamerat e kapin bukuroshen pa mbathje

Mediale Vip

Grande Fratello, shkon të shtrihet në shtrat por kamerat e kapin bukuroshen pa mbathje

Më: 15 prill 2019 Në ora: 00:21
Valentina Vignali

Mbrëmjen e të hënës ka startuar në Canale 5 edicioni i 16 i “Grande Fratello-s”, ose siç njihet ndryshe “Big Brother”.

Valentina Vignali është njëra prej pretendenteve që do të synojë të triumfojë në këtë edicion të 16-të të njërit prej spektakleve më të ndjekur në Itali.

Ish basketbollistja italiane, e cila prej kohësh i është përkushtuar modelingut, ka një rrjet mjaft të gjerë ndjekësish në rrjetet sociale.

Ajo shpërndan shpesh foto nga përditshmëria e saj, ku nuk ngurron të tregojë linjat e saj fizike.

Image
Image

Sigurisht komentet dhe pëlqimet ndaj saj, janë të shumta.

Bukuroshja italiane u bë protagoniste mbrëmjen e djeshme në Grande Fratello 16, pasi po shkonte të shtrihej në shtrat, por kamerat fiksuan se nuk kishte veshur të brendshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...