Ledi Vokshi na prezanton djalin e sapolindur, Aidan - Bota Sot
Ledi Vokshi na prezanton djalin e sapolindur, Aidan

Mediale Vip

Ledi Vokshi na prezanton djalin e sapolindur, Aidan

Më: 16 prill 2019 Në ora: 16:17
Ledi Vokshi dhe Aidan

Ka lindur vetëm pak ditë më parë, duke sjellë kështu në jetë djalin e saj të parë nga lidhja me një biznesmen, për të cilin shumë pak ka folur në media.

Kjo, për shkak se ai nuk dëshiron të ketë shumë vëmendje mediatike. Dashuria mes tyre ka qenë tipike, nga ato me shikim të parë. Ledi Vokshi tashmë na prezanton me djalin e saj, të cilin e ka pagëzuar me emrin Aidan, emër ky i vendosur nga tezja e tij.

Djali ka lindur më 30 mars të këtij viti dhe ka peshuar 4 kg e 400 gram. Lindja është kryer me prerje cezariane, edhe përkundër dëshirës së madhe të Ledit që të bëjë lindje natyrale.

Ndërkohë që bebi i saj ka edhe faqen e hapur nga e ëma në “Instagram” nën emrin @bebiaidan e që të gjithë mund ta ndjekin në rrjetet sociale.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...