Ronela Hajati provokon me këmbë në Instagram - Bota Sot
Ronela Hajati provokon me këmbë në Instagram

Mediale Vip

Ronela Hajati provokon me këmbë në Instagram

Më: 18 prill 2019 Në ora: 09:40
Ronela Hajati

Ronela Hajati ka incizuar këmbët.

Ronela Hajati aktualisht është duke e shijuar suksesin e projektit më të ri muzikor, këngës “Pa dashni”.

Përveç kësaj, këngëtarja po vazhdon të jetë pranë fansave ku në Instagram me ta po ndan imazhe dhe video nga më të ndryshmet.

Mbrëmë Ronela i ka provokuar ata duke incizuar këmbët nga afër ndërsa imazhin e ka publikuar në Instastory.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...