Nicki Minaj shkëput raportet me menaxherin - Bota Sot
Nicki Minaj shkëput raportet me menaxherin

Mediale Vip

Nicki Minaj shkëput raportet me menaxherin

Më: 19 prill 2019 Në ora: 14:08
Nicki Minaj

Nicki Minaj ka ndarë rrugët me menxhmentin e saj.

Burimet afër reperes kanë konfirmuar për Variety se reperja është ndarë me Gee Roberson dhe Cortez Bryant nga Blueprint/Maverick Management me të cilët ajo ka punuar pjesën më të madhe të karrierës.

Vendimi ka qenë me marrëveshje të përbashkët dhe nuk janë dhënë detaje specifike.

Variety raporton se përçarja erdhi pas performancës së Nickit në Coachella ku ajo ka pasur shumë probleme teknike.

Përkundër problemeve me menaxhmentin, Nicki Minaj ka një bashkëpunim me Chris broën dhe shfaqet në albumin e Kanyes, Yandhi. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...