Me fustan Adea Pula i ‘tranon’ meshkujt në Tiranë - Bota Sot
Me fustan Adea Pula i ‘tranon’ meshkujt në Tiranë

Mediale Vip

Me fustan Adea Pula i ‘tranon’ meshkujt në Tiranë

Më: 20 prill 2019 Në ora: 06:41
Adea Pula

Adea Pula njihet tek publiku si këngëtarja e vogël dhe një ndër më të pëlqyerat këngëtare për fëmijë.

Tani ajo është rritur dhe duket krejt ndryshe nga Adea e vogël.

Adea është larguar nga publiku dhe që nga fëmijëria nuk ka publikuar pothuajse asnjë projekt muzikor.

Edhe pse nuk merret më me muzikë, Adea vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Me një postim të fundit, Adea shihet që ka shkuar në Tiranë. Atje ajo ka dal në mbrëmje, ndërsa me fustanin e veshur ajo ka ‘shashtrisur’ meshkujt shqiptarë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...