A konsumuat drogë në videoklip? Përgjigjet “Çika e Tanyës” - Bota Sot
A konsumuat drogë në videoklip? Përgjigjet “Çika e Tanyës”

Mediale Vip

A konsumuat drogë në videoklip? Përgjigjet “Çika e Tanyës”

Më: 20 prill 2019 Në ora: 14:41
Videoklipi

'Çika e Tanjës' ishte e ftuar në emisionin Late Night Show.

Modelja Romina Hodaj qëndroi në krah të reperes së famshme në videoklipin e saj të fundit 'Kce'.

Ajo tha se u quajti nga fansat në mediat sociale si 'Çika e Tanjës'.

"Kam marrë pjesë në videoklipin e fundit të Tanjës. Në fillim të videoklipit jam gjithmonë në krah të Tanjës dhe në krahun tjetër është Kejvina.

Ose siç më kanë quajtur rrjetet sociale 'Çika e Tajnës'. Sepse jam gjithmonë në krah të Tanjës në videoklip,"-tha ajo.

Iu përgjigj dhe pyetjes se konsumuat drogë në videoklip: "Jo nuk abuzuam me drogë. Nuk e kam qejf bari. Ne nga Vlora merremi me këto gjëra por jo."

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...