Reperi shqiptar pas ndarjes së Adeles nga burri: Gjithmonë ka qenë vajza e ëndrrave - Bota Sot
Reperi shqiptar pas ndarjes së Adeles nga burri: Gjithmonë ka qenë vajza e ëndrrave

Mediale Vip

Reperi shqiptar pas ndarjes së Adeles nga burri: Gjithmonë ka qenë vajza e ëndrrave

Më: 20 prill 2019 Në ora: 23:00
Adele

Reperi i njohur shqiptar ka habitur me deklaratën pas lajmit për ndarjen e këngëtares Adele nga bashkëshorti i saj.

Në mediet e huaja sot ka qarkulluar lajmi se këngëtarja me famë botërore Adele i ka dhënë fund martesës me Simon Konecki.

Pasi mori këtë lajm, reperi Gashi ka habitur të gjithë me veprimin që bëri në Instagram.

Image

Ai ka postuar një foto nga artikulli i “Billboard” ku shkruan “Adele dhe bashkëshorti i saj Simon Konecki janë ndarë”.

Mbishkrimi që i ka lënë fotos është “Dikush ju lutem t’i tregoni Adeles që gjithmonë ka qenë vajza e ëndrrave të mia”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...