Aktorja shqiptare provokon si rrallë herë nga vetura - Bota Sot
Aktorja shqiptare provokon si rrallë herë nga vetura

Mediale Vip

Aktorja shqiptare provokon si rrallë herë nga vetura

Më: 23 prill 2019 Në ora: 17:33
Olta Gixhari

Aktorja e njohur shqiptare i ka provokuar ndjekësit e saj me publikimin e disa imazheve të reja.

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka zgjedhur llogarinë e saj në Instagram për t’i ndarë me ndjekësit disa imazhe të reja të realizuara.

Ajo ndiqet nga një numër i madh i njerëzve të cilët ia përcjellin aktivitetet ndërsa së fundmi Olta me ta i ka ndarë disa foto në të cilat duket elegante në të zezë por njëherësh provokative duke treguar gjoksin.

Olta Gixhari në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar shpesh imazhe të realizuara në mënyrë profesionale dhe dukej seksi por me foton që ua sjellim në vazhdim e dëshmon se mund t’a dalë edhe me selfie.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...