Çka ndodhi me Britney Spears? – Flet motra e saj - Bota Sot
Çka ndodhi me Britney Spears? – Flet motra e saj

Mediale Vip

Çka ndodhi me Britney Spears? – Flet motra e saj

Më: 23 prill 2019 Në ora: 23:12
Britney Spears, Jamie Lynn

Motra e vogël e Britney Spears, Jamie Lynn, iu ka përgjigjur spekulimeve rreth shëndetit mendor të këngëtares.

26 vjeçarja hyri në Instagram për të ndarë një video të vitit 2017 ku ajo mund të shihet duke mbrojtur Britneyn nga paparacët dhe një fqinji të zemëruar.

“10 vjet më parë, kush ishte aty? Kam qenë unë para të tjerëve dhe do të jem gjithmonë. E dua motrën time më shumë se gjithçka”, shkroi Jamie.

Britney thuhet se ka qenë në një spital të shëndetit mendor në fillim të këtij muaji, por është parë duke kaluar Pashkët me të dashurin e saj Sam Asghari gjatë fundjavës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...