Ku dallohet besnikëria e femrës dhe ajo e mashkullit? Oriola Marashi sapo na e tregoi - Bota Sot
Ku dallohet besnikëria e femrës dhe ajo e mashkullit? Oriola Marashi sapo na e tregoi

Mediale Vip

Ku dallohet besnikëria e femrës dhe ajo e mashkullit? Oriola Marashi sapo na e tregoi

Më: 1 maj 2019 Në ora: 13:47
Oriola Marashi

Në çdo marrëdhënie sentimentale, besnikëria është një aspekt delikat që çiftet duhet të përballojnë dhe nëse ia dalin, jetojnë të lumtur përgjithmonë.

Sigurisht që besnikëria është një temë për të cilët është shkruar dhe flitet shumë, por gjëra të prera me thikë lidhur me të, nuk ka sepse njerëzit ndryshojnë nga njëri- tjetri.

Por ku testohet besnikëria e mashkullit ndaj femrës dhe e anasjellta?

Image

Këta na e tregoi Oriola Marashi me një fotokolazh të çiftit Obama.

Në foton e parë shihet Barack Obama dhe bashkëshortja e tij Michele, në kohën kur ai ndoshta as nuk e kishte imagjinuar që mund të bëhej President i SHBA-ve ndërkohë që shkruhet: “Besnikeria e femrës shihet kur partneri i saj s’ka asgjë”.

Dhe në të dytën shihet çifti Obama në kohët e sotme, ndërkohë që shkruhet: “Besnikëria e mashkullit shihet kur ka gjithçka”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat