Publikohen disa sekuenca nga dueti mes Eni Koçit dhe Elinel - Bota Sot
Publikohen disa sekuenca nga dueti mes Eni Koçit dhe Elinel

Mediale Vip

Publikohen disa sekuenca nga dueti mes Eni Koçit dhe Elinel

Më: 15 maj 2019 Në ora: 13:49
Eni Koçi

Eni Koçi dhe Elinel po vijnë me bashkëpunim.

Eni Koçi përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditura disa detaje nga kënga e re.

Ky projekt titullohet “Larg”, ndërsa Eni e sjell në duet me Elinelin, këngë kjo që do të publikohet nesër (e enjte).

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 day left😍 "Larg" ft @officialelinel

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

“Edhe 1 ditë “Larg” ft Elinel”, ka shkruar këngëtarja mbi videon, në të cilën zbulon disa sekuenca nga klipi i kësaj kënge.

Kujtojmë se projekti i fundit nga Eni Koçi është “Afër teje”, të cilin e solli në bashkëpunim me Olsi Bylykun.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...