Plasin shakatë me anglishten e Jonidës në intervistë - Bota Sot
Plasin shakatë me anglishten e Jonidës në intervistë

Mediale Vip

Plasin shakatë me anglishten e Jonidës në intervistë

Më: 15 maj 2019 Në ora: 14:53
Jondia Maliqi

Ajo ka dhënë një intervistë për mediat në Izrael, pak para se ta prezantojë Shqipërinë sonte në Eurovision.

Jondia Maliqi ka ngecur me gjuhën angleze dhe pjesa e intervistës së saj ku ajo thotë “I’m not Fasadë” është bërë IN në Internet, duke u kthyer në gafën e momentit.

Komentuesit nëpër faqe të ndryshme kanë shprehur kreativitetin e tyre në këto komente.

Ndonëse nuk është për të qeshur, disa do iu bëjnë ta mbani barkun!

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...