Anita Haradinaj uron vajzën për ditëlindje: Hanë, ti i ndriçove shpirtrat tanë! - Bota Sot
Anita Haradinaj uron vajzën për ditëlindje: Hanë, ti i ndriçove shpirtrat tanë!

Mediale Vip

Anita Haradinaj uron vajzën për ditëlindje: Hanë, ti i ndriçove shpirtrat tanë!

Më: 15 maj 2019 Në ora: 18:21
Anita Haradinaj

Sot ka ditëlindjen Hana, vajza e kryeministrit të Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj.

Në këtë feste për ta, s’kishte si të mungonte as urimi i nënës së saj, Anitës.

Ajo ka postuar një fotografi të vajzës së saj, teksa i ka thurur asaj fjalë të fuqishme, që vetëm një nënë mund t’i zbraz nga zemra.

Ky është urimi:

 Ti i ndriqove shpirtrat tane me driten e bukur si Hane, solle qetesine e pastertine e madheshtine e bardhe si Hane, Ti, uroj te kesh fuqine e drites se Henes ne jete, Ti e bukura e jona Hane!!! Ne ditelindjen e 13 Te uroj gjithe lumturine e botes sot e perjete, drita e shpirtit tim, Hane!! Gezuar, mua do me kesh gjithmone pas! Te don Gjini, Ramushi, Trimi dhe une!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...