Capital T dhuron iftar për 310 persona dhe bën iftar me ta - Bota Sot
Capital T dhuron iftar për 310 persona dhe bën iftar me ta

Mediale Vip

Capital T dhuron iftar për 310 persona dhe bën iftar me ta

Më: 15 maj 2019 Në ora: 21:12
Capital T

Capital T veçse një reper i suksesshëm, ai shpesh e ka dëshmuar që është edhe një humanist i madh.

Jo rrallë herë reperi ka ndihmuar familjet në nevojë.

Ndërsa, ai sot ka bërë një vepër të madhe humane, duke dhuruar iftar për 310 persona, madje artisti edhe ka bërë iftar me ta.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...