Ylli Limani sjell një version qesharak të duetit të Mahmut Feratit dhe Shyhrete Behlulit - Bota Sot
Ylli Limani sjell një version qesharak të duetit të Mahmut Feratit dhe Shyhrete Behlulit

Mediale Vip

Ylli Limani sjell një version qesharak të duetit të Mahmut Feratit dhe Shyhrete Behlulit

Më: 18 maj 2019 Në ora: 17:30
Ylli Limani

Rrjetet sociale janë shëndërruar në një përditshmëri ku secili tregon për aktivitete dhe punën që bën.

Por, ato padyshim kanë ndihmuar edhe në komunikimin sa më të lehtë dhe njërin-tjetrin, kjo iu ka ndihmuar edhe artistëve që të jenë sa më të afërt me adhuruesit e tyre.

Një nga kënëgtarët që i shfrytëzon rrjetet socilae për të iu qëndruar pranë fansave është edhe Ylli Limani.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Po/Jo 😂

A post shared by Yll Limani (@ylllimani) on

Përmes efekteve të ‘Snapchat’ Ylli ka realizuar një video qesharake  të njërit nga bashkëpunimet e Mahmut Feratit dhe Shyhrete Behlulit ‘Po e Jo’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat