Rita Ora edhe në festivalin e Kanës ka darkuar me Liam Payne - Bota Sot
Rita Ora edhe në festivalin e Kanës ka darkuar me Liam Payne

Mediale Vip

Rita Ora edhe në festivalin e Kanës ka darkuar me Liam Payne

Më: 20 maj 2019 Në ora: 22:45
Rita Ora dhe Liam Payne

Liam Payne dhe Rita Ora së pari shkaktuan thashetheme se janë në lidhje pas duetit të kolonës zanore të filmit, “Fifty Shades”.

Ata u vunë re duke u kënaqur në Darkën e Filmit Artistikë në Cannes, të organizuar nga biznesmeni Charles Finch, redaktori britanik i Vogues, Edward Enninful dhe stilisti, Michael Kors.

Rita dukej mahnitëse në një fustan të zi të Michael Kors, me flokët e saj biondine platin gjersa këngëtari kishte veshur kostum.

Dyshja edhe javë më parë kishin pasur një darkë private, pas së cilës provuan t’iu ikën paparacëve, por që nuk ia dolën dot.

Theksojmë se 28-vjeçarja ishte raportuar se ishte shkaktare e ndarjes së këngëtarit me bashkëshorten , Cheryl, e cila gjë ndodhi menjëherë pas publikimit të këngës së përbashkët në vitin e kaluar.

Ndryshe, Ora është duke punuar vazhduar me koncerte të 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...