Propozimi i partnerit të Jonida Vokshit në një foto! - Bota Sot
Propozimi i partnerit të Jonida Vokshit në një foto!

Mediale Vip

Propozimi i partnerit të Jonida Vokshit në një foto!

Më: 23 maj 2019 Në ora: 14:56
Jonida Vokshi, Besnik Krapi

Lajmi i një jave më parë se Jonida Vokshi është në një lidhje, e madje marrëdhënia ka avoluar aq sa çifti është shumë pranë martesës, surprizoi jo pak publikun. Moderatorja dhe aktorja bukuroshe rrëfeu në Xing me Ermalin se prej disa kohësh po jeton një histori shumë të bukur dashurie  me aktorin dhe producentin nga Kosova Besnik Krapi.

Dhe ja tek shfaqet edhe momenti ku me siguri Besniku i ka propozuar Jonidës. Të ulur në një tavolinë, ndërsa po shijojnë nga një gotë verë, djaloshi fatlum I ka dhuruar unazën bukuroshes së ekranit, ndërsa detajet me siguri çifti do të vazhdojë t’i mbajë private.

Sigurisht që ajo i tha Po!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...