Merr fund lidhja, ndahen çifti i njohur - Bota Sot
Merr fund lidhja, ndahen çifti i njohur

Mediale Vip

Merr fund lidhja, ndahen çifti i njohur

Më: 23 maj 2019 Në ora: 18:19
Ilustrim

Kendall Jenner dhe Ben Simmons i kanë dhënë fund lidhjes.

Pas një viti lidhje, çifti i njohur kanë ndarë rrugët, shkruan Cosmopolitan.

Një burim tha për “People”, se dyshja janë ndarë dhe se Kendall po argëtohet në shoqëri të miqve të saj.

Kendall dhe Ben nisën lidhje në qershor të vitit të kaluar, ndërsa në korrik ishin parë bashkë në sfondin e një postimi në Instagram nga Khloe Kardashian.

Madje, gjatë verës dyshja kanë kaluar pushmet në Meksikë bashkë me Khloe dhe Tristan, e po ashtu edhe ditën e të dashuruarve e kalun bashkë.

Në një intervistë për “Vogue”, Kendall ishte pyetur për martesën ku tha “Ndoshta, definitivisht jo tani, por ndoshta një ditë”.

Edhe motrat e Kendall, Khloe dhe Kourtney Kardashian janë beqare për momentin.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...