Prezantuesja shqiptare pozon pranë Adriana Limës në Kanë - Bota Sot
Prezantuesja shqiptare pozon pranë Adriana Limës në Kanë

Mediale Vip

Prezantuesja shqiptare pozon pranë Adriana Limës në Kanë

Më: 23 maj 2019 Në ora: 22:43
Adriana Lima

Në Festivalin e Kanës po marrin pjesë edhe disa shqiptare.

Festivali Ndërkombëtar i Filmit në Kanë ka disa ditë që ka filluar dhe në të po marrin pjesë emra të njohur të shoubizit.

Në një nga eventet që po mbahen në kuadër të këtij festivali, e pranishme ishte edhe moderatorja Albana Osmani.

Image

Ajo ka publikuar një fotografi në rrjete sociale, në të cilën u shfaq pranë modeles së njohur, Adriana Lima.

“Me shoqen time”, ka qenë mbishkrimi që Albana ia ka lënë fotografisë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...