Si duket shtëpia e një reperi? Zbulohen pamjet luksoze të vilës së Ledri Vulës - Bota Sot
Si duket shtëpia e një reperi? Zbulohen pamjet luksoze të vilës së Ledri Vulës

Mediale Vip

Si duket shtëpia e një reperi? Zbulohen pamjet luksoze të vilës së Ledri Vulës

Më: 10 qershor 2019 Në ora: 16:28
Ledri Vula

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, ka hapur dyert e shtëpisë duke dhënë kështu mundësinë të fotografohet dhe të shihen nga afër të gjitha pamjet e vendit ku 32-vjeçari kalon një pjesë të mirë të kohës së tij. Kamera e ‘My living’ ka mundur të sigurojë çdo ambient të shtëpisë së Vulës, duke zbuluar detaje të arredimit, për të cilat është kujdesur mamaja e Ledrit, zonja Xheraldinë.

Duke vështruar me vëmendje që nga salloni, dhoma e ndënjes, dhoma e gjumit apo oborri, dallohet lehtësisht se ngjyrat e tokës janë ato të cilat dominojnë në shumicën e hapësirës së shtëpisë. Midis një stili retro, por dhe modern në të njëjtën kohë më poshtë ju shfaqim pamjet e qarta, të cilat me siguri do të ngelen gjatë në mendjen tuaj:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...