A është kjo shtëpia e Gold AG? - Bota Sot
A është kjo shtëpia e Gold AG?

Mediale Vip

A është kjo shtëpia e Gold AG?

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 22:38
Gold AG

Reperi Arian Agushi i njohur ndryshe si Gold AG, e ka publikuar një foto të re në llogarinë e tij në Instagram.

Foton e postuar si duket ai e ka realizuar brenda shtëpisë së tij, mirëpo pranë saj nuk ka shkruar asgjë.

Gold AG sa i përket muzikës është duke punuar pa ndalur dhe po konsiderohet si një prej reperëve që po publikon më së shpeshti këngë të reja.

Kënga e tij e fundit është “Mirupafshim oj Medine” dhe në të erdhi në bashkëpunim me Kreshnik Avdiun.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...